• Новак
Kesoto Коса Затворач Рек Сомот Покрие Т-бар Wristband Види Екранот Организатор Приказ Складирање

Kesoto Коса Затворач Рек Сомот Покрие Т-бар Wristband Види Екранот Организатор Приказ Складирање

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Има headbands или tiaras совршен за дома, продавница, или салон употреба/, им Помага на децата да останат организиран;.Држете го вашиот производи на најдобар агол на гледање,Удобен и лесен, без инсталација е потребно;.Голем дисплеј решетката да се одржи жените headband;.Димензии : Дијаметар 11cm / 4.33 инчен ; Должина : 36 см /14 инчен;.Материјал : Кадифе,ПВЦ.Опис : - Материјал : Кадифе,ПВЦ - Димензии : Дијаметар 11cm / 4.33 инчен ; Должина : 36 см /14 инчен; - Голем екран решетката да се одржи жените headband; - Држете го на вашите производи во најдобро агол на гледање,Удобен и лесен, без инсталација е потребно; - Има headbands или tiaras совршен за дома, продавница, или салон употреба/, им Помага на децата да останат организиран;Пакетот Вклучува : 1 Парче headband Накит Стојат(Не Вклучувајќи Headband)Забелешка : Од големината погоре се мери со рака, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, монитори brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CM Капа Организатор на Рака Над-На-Врата Шапка Рек Шапка Организатор Закачалка Бејзбол Капа за Носител со Клипови

ДРЖИ ДО 16 КАПИ : Зачувувате и организирате до 18 безбол капи или очила overtheврата или на ѕид.Работи најдобр

DEN 186.48