• Новак
Црна Кат Стои Шапка Рек Кула, Црна Заврши • Држи до 72 Капи Вертикално • Карактеристики Триење Одговара Знак Носителот • Вкупните Димензии 78h X 10w X 15½d • Лесно да се С

Црна Кат Стои Шапка Рек Кула, Црна Заврши • Држи до 72 Капи Вертикално • Карактеристики Триење Одговара Знак

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Црна Кат Стои Шапка Рек Кула, Црна Заврши Држи до 72 Капи Вертикално Карактеристики Триење Одговара Знак Носител на Вкупните Димензии 78"h X 10"w X 15½"д Лесно да се Соберат,да се создаде Привлечен Шапка Прикажува да ги Поттикнете Вашите Клиенти да Accessorize Нивните Тимови!Со користење на Црна Кат Капа Кули, Сега Можете Да се Прикаже до 72 Капи на 12 Различни Нивоа.Овие Кули, исто Така, Карактеристика Знак Носителот на Врвот, Која Ви Овозможува да ги Обезбеди Неопходните Цените, Големината, или кои Било Други Информации до Клиентите.Стои 78"h X 10"w X 15½"d, Оваа Голема Шапка Рек Кула Ќе Ви Овозможи да ги Презентираат Вашите Капи Како Точно Сакате да Ги Прикажува на екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрвени Шапка Организатор со 10 Клипови Шапка Ѕид Виси Рек Boho Шапка Рек Екранот Оркестарот Дрво Шапка Закачалка

✿ Уникатен Дизајн : На ѕидот виси шапка организатор е комбинација на едноставен и модерен стил и модерн�

DEN 383.76

Виси На Дрво & Hessian Јаже Шапка Багажник, Виси Шапка Екранот Шапка Организатор Шапка Оркестарот Шапка Складирање

Големина : 1.8 cm x 8.8 cm x 91.5 cm (0.7 во x 3.46 во x 36).Облека Пиновите : 2 х 7 см.Достапни Боја : Орев & White Миење.Материја�

DEN 455.76