• Новак
Hayadi Мраз Русокоса Шампон 12 fl мл

Hayadi Мраз Русокоса Шампон 12 fl мл

DEN 354.24

Достапност
Достапно за нарачка

Ја елиминира brassy жолти тонови од косата.Одржува сјај.Одржува убава русокоса и сребрени бои и боја безбедно.Paraben слободни, Глутен слободни.Не се тестирани на животни, тестирани во салони за кукли.Size 12 fl.оз.Се препорачува за : руса боја на коса.Овој шампон депозити кул тонови за да ги елиминираат несаканите brassy тонови на русокоса и побелена коса.Тоа е 100% боја безбедно и освежува вашата боја на коса за да се спречи униние.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ново Освежување Цитрус Портокалова Куче Шампон | Кокос и Алое Вера | Природно Смирување & Навлажнувачки Миленичиња

Нашите шампон и пакување се направени со користење на повеќето општествено одговорни и екопријателски

DEN 359.76