• Новак
Гламурозна Центар Berkowits Коса & Кожата Клиники Сулфат И Paraben-Free Биотин Коса Зајакнување Шампон За Губење на Косата, 225Ml

Гламурозна Центар Berkowits Коса & Кожата Клиники Сулфат И Paraben-Free Биотин Коса Зајакнување Шампон За Губење

DEN 180.96

Достапност
Достапно за нарачка

✅Помага Да Се Зголемува Губење На Еластичноста И Цврстината Дозволувајќи Им На Косата Да Расте Погуста И Поздрава Како Што Тоа Го Стимулира Фоликулите И Корени. ✅Стимулира Растот На Косата Директно Од Корените. ✅Негуваат Скалпот И Штити И Заштита На Косата И Дава Одлични Суви И Влажни Чешла.Гламурозна Центар BERKOWITS Коса & Кожата Клиники Сулфат И Paraben-Free Биотин Коса Зајакнување Шампон За Губење на Косата, 225 Ml.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автентична Убавина Концепт го Надополнува Чистење | Шампон | Оштетена Коса | Храни & Зајакнува Косата | Вегетаријанска

Негување, пријатен шампон зајакнува оштетена коса.Ви помага да ја оставите косата мека & сјајна.Вегетар

DEN 251.28