• Новак
IKA 0953300-апарат vx 7 Јадење Прилог

IKA 0953300-апарат vx 7 Јадење Прилог

DEN 9696.00

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за VXR основните Vibrax.За внимателни мешање на културата шишиња, Petri јадења, и др.Димензии (Ш x D x H) : 410 x 210 x 40 mm.Тежина 740 g.За внимателни мешање на културата шишиња, Petri јадења, итн.Димензии (Ш x D x H) : 410 x 210 x 40 mm Тежина : 740 g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат