• Новак
Признавање Инструменти PUP-12 Универзална Платформа, 270 см Должина, 19.5 см Ширина

Признавање Инструменти PUP-12 Универзална Платформа, 270 см Должина, 19.5 см Ширина

DEN 5478.24

Достапност
Достапно за нарачка

Континуирано или ограничено функционирање со автоматско switch-off.Избор на 4 меѓусебно платформи за да одговараат на различни видови на крвни садови - максимална флексибилност.Исклучително тивок мотор - во согласност дури и тресење.Универзална платформа, со прилагодливи барови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат