• Новак
kepoda 10Pcs Голф Клуб Челик Вратило Extender/Продолжување Прачки-се Прошири за Железо Дрво Putter

kepoda 10Pcs Голф Клуб Челик Вратило Extender/Продолжување Прачки-се Прошири за Железо Дрво Putter

DEN 1228.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е за челик вратило проширување.Вкупната должина е 88mm /3.46 во ,ефективна должина е 50мм/1.97 во.Надворешниот дијаметар од дебел крај е 0.595 во.Тенка крајот надворешниот дијаметар е 0.55 во.Тежина : 11g за еден .пакет вклучуваат 10pcs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат