• Новак
URB 23052 MC0W33 Сферични Ролери Лого, Машински Бронза Кафез, W33 Масло Каналите, 260 mm ID, 400 mm, OD, 104 mm Ширина

URB 23052 MC0W33 Сферични Ролери Лого, Машински Бронза Кафез, W33 Масло Каналите, 260 mm ID, 400 mm, OD, 104

DEN 1809.60

Достапност
Достапно за нарачка

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прстен.Симетрични ролки со поголеми димензии обезбеди зголемено оптоварување капацитет на носивост.Annular подмачкување ритам и нафтени дупки во надворешниот прстен.C0 Одговара.Сферични Ролери Имајќи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат