• Новак
URB 23218 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 90 mm ID, 160 mm OD, 52.4 mm Ширина

URB 23218 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 90 mm ID, 160 mm OD, 52.4

DEN 5441.52

Достапност
Достапно за нарачка

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прстен.Симетрични ролки со поголеми димензии обезбеди зголемено оптоварување капацитет на носивост.Annular подмачкување ритам и нафтени дупки во надворешниот прстен.C3 Одговара на стандард.Сферични Ролери Имајќи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат