• Новак
Rexnord PT Одберете P2B115C 1 до 15/16 Солидна Сместен Перница Блок Сферични Ролери Имајќи

Rexnord PT Одберете P2B115C 1 до 15/16 Солидна Сместен Перница Блок Сферични Ролери Имајќи

DEN 2143.20

Достапност
Достапно за нарачка

PT Одберете ги задоволува и надминува сите индустриски стандарди и стои до ригорозни тестирање.Ова е Rexnord квалитетот можете да им верувате.setscrew монтажа јака обезбедува безбедна и сигурна инсталација.овие индустриски лежишта користат индустрија-стандардни димензии дозволувајќи им на заменливост со други водечки брендови.цврст-сместен перница блок сферични ролери поаѓајќи од 1 до 15/16 создаден.PT Одберете лежишта поминат 100% спин тестирање за да се обезбеди непречено концентрична вчитување.Заменлив со : DODGE : P2 BS2-115 L - ЦОЦ : CS2 P10-115 L - FYH : XS2 P410-31 L - Центар на Градот : KPB-11516 LT - Moline : 192-21-115 L - Royersford : 40-02-N-115 - PTI : SR2 PB2-115 SLNE, SR2 PB2-115 TLNE - SEALMASTER : USRB5000-115 - SKF : SYR-11516-H18 - TIMKEN/QM : QAAPL10 A-115 ST, QAPL10 A-115 ST, QMPL10 J-115 ST.PT Одберете има супериорен инвентар достапноста, одлична вредност.state-of-the-art леано железо перница блок имајќи домување дизајн обезбедува зголемена сила и перформанси оптимизирани.PT Одберете лежишта се предмет на истите ригорозни тестирање и контрола на квалитет стандарди како и нашите Рекс и Линк-Појас сферични ролери имајќи линии.PT Одберете лежишта понудат квалитетни можете да им верувате.сите во еден производ што го носи Rexnord име.Клиенти кои бараат висок квалитет на лежишта за заеднички апликации може да смета на PT Одберете.конструиран имајќи заптивки за зголемување имајќи живот.PT Одберете лежишта беа дизајнирани од земјата нагоре проширува Rexnord е голема имајќи дизајн историја.PT Одберете е прецизност геометрија е дизајниран да се намали стресот на живеалишта и да се создаде кул работи имајќи со минимални вибрации.PT Одберете : На Out-Of-The-Box Решение На ОСТРОВОТ Одберете сферични ролери имајќи линија беше развиена за да се одговори на клиент побарувачка за high quality, стандард исклучување на полица лежишта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат