• Новак
Тркалезна Челик Топката, Цврста Топка, Имајќи Челик Топката, 6 7 8 9 10мм, 100PCS-6mm100Pcs

Тркалезна Челик Топката, Цврста Топка, Имајќи Челик Топката, 6 7 8 9 10мм, 100PCS-6mm100Pcs

DEN 417.12

Достапност
Достапно за нарачка

Точни притисок на маслото, стабилна структура, без брус после полирање.Заврши комбинација на силна, анти-оксидација капацитет, високо квалитетни состојки во модерна средина.Разни мелење алатки, електрични, дестилација, изградба, машини и авто делови склад.Мазна површина : површината на челични топката е мазна, направи да се чувствуваат удобно кога се допира.Ефективни перформанси : Ова челик топката е многу корисно, може да направи да се имаат висока точност на секој хит, така што ќе може да напредува и да се подобри нивото.Материјал : Имајќи Steel Scope на примена : Магацин, лизгалки, слајдови, ракотворби, полици, отворено, итн.Големина : 6mm100 PCS, 7 MM100 PCS, 8 MM100 PCS, 9 MM100 PCS, 10 MM100 PCS.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат