• Новак
Серумски 100ml + Коса Ново!! Косата Pro од Watsons Топлина Активни Коса Изразат Испорака страна на курирската служба DHL (4 Парчиња) од Tumtimshop

Серумски 100ml + Коса Ново!! Косата Pro од Watsons Топлина Активни Коса Изразат Испорака страна на курирската

DEN 3839.52

Достапност
Достапно за нарачка

✽ Содржина : 100ml/кутија. ✽ Коса Pro од Watsons Топлина Активни Коса Серум 100ml Сјај Здравите Природни Билни Мазна Негување на Косата и Коренот Негуваат Кожата. 1.)Косата Pro од Watsons Топлина Активни Коса Серум 100ml + Коса Шампон 500ml.Сјај За Здрава Природни Билни Мазна Негување На Косата И Коренот Негуваат Кожата. 1. Косата Pro од Watsons Топлина Активни Коса Серум 100ml Сјај Здравите Природни Билни Мазна Негување на Косата и Коренот Негуваат Кожата.Содржина : 100ml/кутија.2. Косата Pro од Watsons Топлина Активни Шампон 500ml Негуваат Здрави Природни Негување на Косата и Коренот Билни Кожата.Содржина : 500ml/кутија.Косата Pro од Watsons Топлина Активниот опсег користи напредна технологија која harnesses на топлинска енергија од удар на сушење и топлина стил за да го активирате Repair Lipid EL, состојка која обезбедува ресторативна и заштитни корист за вашата коса.Место на Потекло : Тајланд.Матичен Број : 10-1-6100066305.Косата Pro од Watsons Топлина Активни Коса Серум 100ml Сјај Здравите Природни Билни Мазна Негување на Косата и Коренот Негуваат Кожата.Насоки : се Применува соодветен износ на Коса Серум на сува коса за израмнување и интензивен сјај на косата.Нема потреба да се измијат.По shampooing, нежно туп сува коса со крпа и се применуваат соодветен износ на коса серум рамномерно врз вашата коса.Нема потреба да се измијат.За оптимални резултати, се препорачува да се користи со Губење на Ујп од страна на Watsons H2 O Поттик за нега на Коса опсег.Косата Pro од Watsons Топлина Активни Шампон 500ml Негуваат Здрави Природни Негување на Косата и Коренот Билни Кожата.Насоки : се Применува шампонот на влажна коса.Нежно ма Содржина : 4 Пакети.Бесплатно следење на број со Препорачана Превозот од DHL Express .Превозот временска рамка од Страна на DHL (5-7 Дена).Брод Од Тајланд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Panarciss Против Стареење на Лицето Серум - Колаген Лицето Серум за се Намалува Знаци, Фини Линии и Брчки -Хидратантен

Нула пора инстант совршенство серум ефикасно стегната и рафинира порите, ги намалува темните дамки и пи

DEN 191.76