• Новак
Svr На Ампулата се Укине 30ml

Svr На Ампулата се Укине 30ml

DEN 1054.08

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа се топи нежно во кожата.Облагородува, го ублажува нерегуларности и ја подобрува текстурата на тен.Dermatologically тестирани.Не го блокира порите.Богата со ретинол.SVR Ампулата Лифт е ултра-концентрирани мазнење, retexturizing и анти-навремено серум за сите типови на кожа со несовршености и брчки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корејски за Нега на Кожата - д-р Песна Витамин Ц Серум со Хијалуронска Киселина Против Стареење корејски Убавина

Корејски за нега на кожата Витамин Ц Серум директно од лабораторијата.Транспарентност во текот профит,

DEN 311.76