• Новак
КОЖАТА КУЌА Полжав Mucin 5000 Ампулата, 1.01 fl мл, 30ml - Навремено заштита, анти стареењето, хранлива, навлажнувачки серум ампулата

КОЖАТА КУЌА Полжав Mucin 5000 Ампулата, 1.01 fl мл, 30ml - Навремено заштита, анти стареењето, хранлива, навлажнувачки

DEN 359.52

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа се стопува знак на флеки и фирми, ревитализира, ја храни кожата.Светлината вода текстура се минимизира анти-стареењето знаци на фини брчки, темни дамки, фини линии, sagginess.Полжав mucin помага во заштитата на кожата од влага на косата, со истовремено подобрување на еластичноста на кожата, Аденозин има докажано анти-навремено придобивките на Хијалуронска киселина, интензивно го хидрира и moisturizes кожата.Погоден за сите типови на кожа.Се однесува на вашата кожа и туп неколку пати, се додека не ги апсорбира во кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корејски за Нега на Кожата - д-р Песна Витамин Ц Серум со Хијалуронска Киселина Против Стареење корејски Убавина

Корејски за нега на кожата Витамин Ц Серум директно од лабораторијата.Транспарентност во текот профит,

DEN 311.76