• Новак
Sheamoisture, Серумски Завршувањето На Нафта Дневно Хидратација, 4 Fl Мл

Sheamoisture, Серумски Завршувањето На Нафта Дневно Хидратација, 4 Fl Мл

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

За Нега На Коса.Кокосово Масло - Антиоксиданс Витамин Е Ја Храни, Додека Природни Триглицериди Помогне Да Се Задржи Влагата.Кокосово Млеко - Conditioning Својства Мазна И Омекне Влакната.Acacia Senegal - Брави Во Влага За Поддршка На Губење На Еластичноста И Еластичност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корејски за Нега на Кожата - д-р Песна Витамин Ц Серум со Хијалуронска Киселина Против Стареење корејски Убавина

Корејски за нега на кожата Витамин Ц Серум директно од лабораторијата.Транспарентност во текот профит,

DEN 311.76