• Новак
Olay Витамин Ц Тон Совршенство Серум, 1.3 Оз + Камшик Лицето Крем За Патување/Судење Големина Подарок Сет

Olay Витамин Ц Тон Совршенство Серум, 1.3 Оз + Камшик Лицето Крем За Патување/Судење Големина Подарок Сет

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

КОНЦЕНТРИРАНИ УЖИВАЊЕ : Доби досадна кожата блуз?Перк со Olay е моќна Тон Совршенство.Овој серум, формулиран со Витамин Б3+ Витамин Ц, продира површината на кожата за да заличи досадна и нерамна тен.ПОТЕНТЕН, НО БРЗО се АПСОРБИРА : 9 од 10 жени се согласуваат дека овој мирис-слободен серумски апсорбира брзо и чисто, без напуштање на кожата чувство мрсна.ДОБИЕТЕ ВАШАТА СЈАЈ НА : Нашата серум жетви моќта на niacinamide за подмладување на кожата и заличи вашето досадна тен, оставајќи ги гледа и чувство на свежи.ОЧИСТИ И ЛЕКУВАЊЕ на : Откако ќе се очисти, користете dropper да се применува неколку капки на серум.Следете ги со крем за да се печат во вашиот третман.ВИДЛИВИ РЕЗУЛТАТИ : Ќе видите значително посветла кожа на ден 1 и повеќе дури и тонот на кожата по две недели.ПОДДРЖАНИ од СТРАНА на НАУКАТА : Само една капка има моќ да видно да се обнови еден милион клетки на кожата.ВКЛУЧУВА ИСПИТУВАЊЕ ГОЛЕМИНА : Обидете 1 недела од Olay Regenerist Камшик Мирис Слободни Лицето Крем.Совршен подарок или порибување stuffer за сезона!Доби досадна кожата блуз?Перк со Olay е моќна Тон Усовршување на Серумски!Ние сме собрани моќта на супер-хранливи состојки Витамин Б3 (niacinamide) и Витамин Ц за да го освежите вашиот тен.Една капка има моќ да видно да се обнови еден милион клетки на кожата.Со секојдневна употреба, ќе видите значително посветла кожа на ден 1 и повеќе дури и тонот на кожата во само две недели.За да го користите, ќе се применуваат неколку капки за да се исчисти кожата, а потоа се печат во вашиот третман со вашите омилени Olay крем.Овој мирис-слободен серумски апсорбира брзо и чисто, без напуштање на кожата чувство мрсна.Не parabens, phthalates, минерално масло, или синтетички бои.Така заличи buttercup!Исто така, вклучен е 1 недела примерок на нашата Regenerist Камшик Лицето Крем.Овој мирис-слободен шлаг крем апсорбира веднаш оставајќи чувство на вашата кожа мека и мазна, никогаш не мрсна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корејски за Нега на Кожата - д-р Песна Витамин Ц Серум со Хијалуронска Киселина Против Стареење корејски Убавина

Корејски за нега на кожата Витамин Ц Серум директно од лабораторијата.Транспарентност во текот профит,

DEN 311.76