• Новак
Ли Stafford Кактус Кршете Ги Заслепуваат Капки Коса Масло Серум

Ли Stafford Кактус Кршете Ги Заслепуваат Капки Коса Масло Серум

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Богата уште бестежин коса масло дизајниран да веднаш хидрат, мазна и омекне сува, оштетена коса.Хидрира и rejuvenates со Кактус екстракт, кој има извонредни хидратантен својства благодарение на високата содржина на вода-обврзувачки соединение.Додадено Kalahari Диња екстракт има навлажнувачки, регенерира и реструктуирање својства, кои работат заедно на Дивиот Вар екстракт кој ја храни кожата и косата.Оваа супер сочни и вкусен клима уред додава бестежин влага, подмладителен сува и оштетена коса.За најдобри резултати, користете заедно со остатокот од мојот Кактус Здроби Опсег, за супер moisturized, rejuvenated се заклучува.Хидрати.Не-мрсна.Омекнува.Smooths.Ја прави косата glisten.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корејски за Нега на Кожата - д-р Песна Витамин Ц Серум со Хијалуронска Киселина Против Стареење корејски Убавина

Корејски за нега на кожата Витамин Ц Серум директно од лабораторијата.Транспарентност во текот профит,

DEN 311.76