• Новак
ROPALIA Оптички камелеон светлина сенката за очи Дијамантски сјај сенката за очи Водоотпорен бојата на сенката за очи

ROPALIA Оптички камелеон светлина сенката за очи Дијамантски сјај сенката за очи Водоотпорен бојата на сенката

DEN 47.76

Достапност
Достапно за нарачка

На сенката за очи носи ефект на пенливи дијаманти на очите.Оваа лесни течни сенки е лесно да се примени и носи нова димензија на вашата капаци за glittertastic лекување.Оваа сенката за очи ќе се одрази различни бои според различни светлина агли, со што на вашата шминка повеќе шарени.Оваа сенката за очи е во ред и свиленкаста, не произведува летање во прав, и не се брчка.Оваа сјајна сенката за очи во прав ќе се направи вашите очи повеќе атрактивен и да ви блесне повеќе.Опис : 1.На сенката за очи носи ефект на пенливи дијаманти на очите. 2.Оваа лесни течни сенки е лесно да се примени и носи нова димензија на вашата капаци за glittertastic лекување. 3.Оваа сенката за очи ќе се одрази различни бои според различни светлина агли, со што на вашата шминка повеќе шарени. 4.Оваа сенката за очи е во ред и свиленкаста, не произведува летање во прав, и не се брчка. 5.Оваа сјајна сенката за очи во прав ќе се направи вашите очи повеќе атрактивен и да ви блесне повеќе. 6.Овој производ е погоден за Т-шоу, танц и други прилики.Спецификации : Тип : сенката за Очи Тип Кожа : Сите типови на кожа рок на траење : 3 години Пол : Унисекс Земја/Регион на Производство : Кина Функција : Долго-траен, Водоотпорен, Заличи Пакет се вклучени : 1 x Камелеон Сенки Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. 2.Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шарени Сенки Се Држиме Сетови, Бисерна Пенкало Нагласи Држи Ротирачкото Сенки Пенкало Мат Лежи Копринени Пенкало

【Идеален Стартер Подарок】 На лесензакористење и напор боја стап сенки пенкало е погодна за стартер ап

DEN 143.76

Сенки се Држиме Сетови,Трепет Сјајот Сенки Пенкало,Металик Сенката за Очи Молив Креда,Водоотпорен и Долготрајни

Донесување на нов дизајн на автоматско ротирачката цевка, нема потреба да се елиминира совет, тоа е дире

DEN 215.52