• Новак
BONNIESTORE 70 Бои Палета Сенки Шминка Сет, Мат Сјајот Природни Високо Пигментирани Притисне Сенката за Очи во Прав за Почетници и Добрите

BONNIESTORE 70 Бои Палета Сенки Шминка Сет, Мат Сјајот Природни Високо Пигментирани Притисне Сенката за Очи

DEN 405.12

Достапност
Достапно за нарачка

Ако барате подарок за било кој празник како ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста, ова живописни бои Палета е најдобар избор!Карактеристики на производот : ❤ Високо пигментирани и мазна❤ без Суровост & вегетаријанска❤ Лесно да се bleeasy да се помеша❤ Сјај и matallic нијанси❤ Sweatproof и водоотпорен❤ долготрајни бои❤ Добра текстура и супер creamy Package Содржина : 1* 70 Бои на Сенки Palette How Да се Применуваат Сенки : 1.Значи, ако сте го добиле на скршени еден, или ако не се задоволни со нашите производи, ние веднаш ќе ви испрати замена или рефундирање на вашите куповна цена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

8 Бои Течни Сјајот Сенки во Собата, Сјајот Трепет Шарени Очи изгледаат Долготрајни Високо Пигментирани Сенката

❤На течни Сенки ќе добиете некоја неверојатна око изглед со изобилство сјајот покривање кој те направи

DEN 239.76

Вар Криминал Венера Палета Сенки - 8 Полна Големина Мат и Металик Eyeshadows - Гранџ-Инспириран Нијанси, Неконвенционални

8 Играта Менување на Нијанси И Бои : Венера (бери розова сомот мат), Школка (opalescent пинк), Аура (златна боја н

DEN 642.48