• Новак
BesYouSel за Еднократна употреба Сенки Четка за Сенки Applicators Сенки Сунѓерот Applicators Сенки Сунѓерот Четка за Еднократна употреба Двојно Страни Сенката за Очи Четка Двојн?

BesYouSel за Еднократна употреба Сенки Четка за Сенки Applicators Сенки Сунѓерот Applicators Сенки Сунѓерот

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔ 1. Висок Квалитет : Овие око шминка applicators се направени од издржлив и флексибилни пластични стап и ултра мека кожа-friendly сунѓерот совет на двете страни, не е лесно да се скрши, Не-toxin и не му наштети на кожата, многу мека на допир. ✔ 2. Converient да го Користите : Овие сенки applicators се лесни, лесен за употреба и носат.Совршен за шминка професионалци и стартери.Расположливиот сенки четки може да се фрли во ѓубре непосредно по употребата.Што може да биде удобен за носење на нив во чанти, очила кутија, tote, шминка торба, итн. ✔ 3. Лесен за Чистење : сунѓер е добро да се почитуваат малку стапче на двете завршува кога ќе ја чисти.Значи, вие не треба да се грижите дека глави ќе заспивам. ✔ 4. Широка Примена : Овие расположливиот сенки соодветна четка за сенки се применуваат,веѓа цртање,се соочуваат со сјајот применуваат, секојдневниот живот, бизнис патувања, свадба, перформанси,матурска, партија, дипломирањето, шминка апликации. ✔ 5. Пакет : Вклучувајќи 100pcs сенки четка applicators, со користење на еднократна четка за сенки, чиста и хигиенски, да се избегне вкрстена-контаминација.Име на производ : Bes You Sel еднократна четка за сенки Материјал : Пластични Тежина : 0.6 g Големина : 2.44 инчен/6.2 cm Пакет : 100pcs еднократна четка за сенки 1. 100% Сосема Нов и Висок квалитет, мода прекрасна форма и боја е вашиот омилен 2. Двојно сенката за очи стап, лесен за шминка, не можат да си дозволат да го прав, користете мека памучна кожата-пријателски материјал, ќе не боли очите на кожата 3.На сунѓерот стап е мека на допир,мини големина и силна лепливоста,ќе се задржи вашата шминка совршен во секое време и секаде 4. Нашите сенката за очи апликатори со сунѓер-совет е апликатори дека ќе ви помогне да се создаде голем број на око изгледа,од природен да се драматични,со лесно 5. Овие Сенката за Очи Applicators функција тенок фигура, и удобен за носење и чување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат