• Новак
Bonarty 50pcs за Еднократна употреба Двојна Двострано Сенки Четка Сунѓерот Падна Шминка Апликатори

Bonarty 50pcs за Еднократна употреба Двојна Двострано Сенки Четка Сунѓерот Падна Шминка Апликатори

DEN 220.08

Достапност
Достапно за нарачка

Материјалот е мек и без лошо напишан, плови рамномерно.Двоен-заврши тркалезна четка глави за прецизноста на апликацијата.Една од основните шминка алатки, за сите шминка на лицето.Овална совети се направени од латекс сунѓер, многу удобно да се допре.Лесни за еднократна употреба сенката за очи четки, лесен и здрав.Опис : - Овална совети се направени од латекс сунѓер, многу удобно да се допре. - Материјалот е мек и без лошо напишан, плови рамномерно.Двоен-заврши тркалезна четка глави за прецизноста на апликацијата. - Лесни за еднократна употреба сенката за очи четки, лесен и здрав. - Едно од основните шминка алатки, за сите шминка на лицето.Спецификација : - Материјал : Пластични + сунѓер - Должина на : Прибл. 5.8 cm / 2.28 инчен - Боја : Злато рачка, бела brushes Package Вклучува : 50 парчиња сунѓерот сенки четки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат