• Новак
Delilah - Прецизност Сенки Четка - Совршени за Крем и Прав Сенки - Вегетаријанци Шминка Алатка, Спојувањето и Контура - Дрвена Рачка - Синтетички Влакна - За сите Типот на

Delilah - Прецизност Сенки Четка - Совршени за Крем и Прав Сенки - Вегетаријанци Шминка Алатка, Спојувањето

DEN 516.72

Достапност
Достапно за нарачка

На заоблени, меки форма на delilah Сенки Четка го прави идеален за мешање и контура околу очите.Овој сестран четка е совршен за двете крем и прав сенки формулации.Користете Сенки Четка да се применуваат поголеми области на боја на eyelids или да се вклопуваат и да омекне било тешко рабови.За лесна меша употребата на мали кружни движења.delilah принципи : сите предмети се paraben слободни, dermatologically или ophthalmologically тестирани, & delilah има за цел да се минимизира нивното влијание врз животната средина преку нивните одговорни извори.delilah е горда да биде заверена од КАРТАТА е како без суровост бренд, ниту едно животно тестирање е извршено или нарачани за било delilah производи, ниту пак тие ќе се продаваат во секој пазари за кои е потребно тестирање врз животни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат