• Новак
BYTECH Selfie Прстен Светлина со Tripod-СМ

BYTECH Selfie Прстен Светлина со Tripod-СМ

DEN 794.88

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тип На Производ : Ce Додаток.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Пакет Димензии : 3.9 cms (L) x 28.6 cms (W) x 29.3 cms (H).Универзална VLOG КОМПЛЕТ.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО паметни телефони со Tripod се Залагаме за You Tube Видео и Шминка, Мини LED Камера Светло со Мобилен Телефон Носителот Десктоп LED Светилка со 3 Режими на боја И 10 Нивото на Осветленост (6").Преносни и Лесни Монистра Светлина : 120 Текст : 5 V Прстен Светлина : 10 инчи Должина на Кабел : 2 метри Боја Температура : 2800-7200k Боја Рендерирање Индекс ( CRI) : 85 Ra Lumens : 1800 LM Висина : 13.7".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат