• Новак
7 Desktop Selfie Прстен Светлина Tripod Стојат 10 Нивото на Осветленост 3 Светлина Режими Ringlight Носителот Компатибилен со iPhone, Android (Големина : 2 Стои Сребро)

7 Desktop Selfie Прстен Светлина Tripod Стојат 10 Нивото на Осветленост 3 Светлина Режими Ringlight Носителот

DEN 1226.40

Достапност
Достапно за нарачка

Dimmable : Тоа можат да бидат прилагодливи во 3000 K-6500 K,погоден за долго време снимањето,долг живот без да се менува светилки, 3 бои, осветлување на владата : бела, топло жолта, и топло бела.USB Приклучок Напојува : прстен светлина моќ може да се поврзете со компјутер,мобилен моќ итн,интерфејсот е М1/4" завртка дупка,таа може да се користи со повеќето мини светлина застане.Полнење со USB Кабелот.Овој прстен светлина вклучува вграден-на полнење на батеријата така што не се потребни дополнителни батерии.Пари спасен и ослободен од досадни замена на батеријата.Фантастична за Ноќно Време или Темни Простории.Тоа помага да се подобри и да заличи вашето лице за совршена selfie.Тоа ќе дојде во рака секогаш кога ви треба екстра лесно за правење на копија, имајќи ги фотографиите, правење видеа и многу повеќе!.Карактеристики на производот : Форма : Прстен Light Light : 3 Светлина Режими И 10 Светлината Level Outer Дијаметар : 18cm Inside Дијаметар : 13cm Color Температура : 3000 K-6500 KTotal Моќ : 5 WDimmable : YESDimming опсег : 1%-100% Адаптер : USB Plug Desktop Tripod Стојат : 20cm/30cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат