• Новак
18 LB Vibrating Секс Кукла Машки Masturbators KUUVAL Пичка Џеб Секс Играчки за Човекот Реални Вагинален Stroker Батерија Мастурбацијата со 7 Вибрации Режими &3 Брзини

18 LB Vibrating Секс Кукла Машки Masturbators KUUVAL Пичка Џеб Секс Играчки за Човекот Реални Вагинален Stroker

DEN 4319.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤ Совршена Големина : Боја : Месо Нето Тежина : 18lb Производ Големина : 17 *11 *8 Во ❤ Мека TPE Изработени од мек и висок квалитет на TPE , флексибилни, кожата како чувство.Целиот lifelike торзото тука и е подготвен да ви покаже дива време. 【Изградена-во Силни Вибрации】 цела lifelike кукла е твое да го обожавате, овој машки masturbator тежи над 18pounds со 7 Вибрации Режими &3 Брзини која го прави нејзиниот стабилна доволно за hands-free забава!.Чувајте ја подалеку од деца.По чистење,ве молиме користете сува 3.【Реални Lifelike Секс Кукла】KUUVAL Vibrating секс кукла има perfert големина : тежина 18 LB,должина 17 Во,ширина 11 In, висока 9; Двојна Тунел Должина 6. ❤ Топло Совети : 1.3 Во) е наредени со ticklers и teasers за стимулирање на масажа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат