• Новак
NewYall Тен Пред Лево Моќ Седиште Прилагодувач Switch Рамки Маска

NewYall Тен Пред Лево Моќ Седиште Прилагодувач Switch Рамки Маска

DEN 286.80

Достапност
Достапно за нарачка

За Кадилак Escalade 2004-2006, Escalade ESV/EXT 2003-2006. За Chevrolet Лавина 1500/2500, Silverado 1500/1500 HD/2500 HD/3500, Приградски 1500/2500 2003-2006, Silverado 1500/1500 HD/2500 HD/3500 Класичен 2007 Година, Silverado 2500 2003-2004, Тахо од 2004 до 2006 година. За GMC Сиера 1500/1500 HD/2500 HD/3500, Yukon XL 1500/2500 2003-2006, Сиера 1500/1500 HD/2500 HD/3500 Класичен 2007 Година, Сиера 2500 2003-2004, Yukon од 2004 до 2006 година. Тен Пред Лево Моќ Седиште Прилагодувач Switch Рамки Капак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат