• Новак
Стандард за Палење PSW174 Моќ Седиште Префрлате

Стандард за Палење PSW174 Моќ Седиште Префрлате

DEN 790.56

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 4.0" L X1.75" W X4.06" H. Пакет Тежина : 0.2 Lbs.Земја На Потекло : Мексико.Директен-одговара OE замена обезбедува соодветна одговара, форма и функција, што доведува до проблеми-бесплатна инсталација.Бакарни легури проводници се обезбеди чувствувате електрична спроводливост со ниска resistive загуби.Дизајниран и произведен да нашите строги стандарди за квалитет во заверена на објектот, така што ќе можете да инсталирате со доверба.Како глобален производител, ние се одржува целосна контрола на квалитетот во текот на процесот на производство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат