• Новак
Црвено Hound Авто Возач Страна Моќ Седиште Switch Панел Рамки Покрива Црна Лево Компатибилен со Chevrolet Chevy Corvette 1997-2004

Црвено Hound Авто Возач Страна Моќ Седиште Switch Панел Рамки Покрива Црна Лево Компатибилен со Chevrolet Chevy

DEN 734.40

Достапност
Достапно за нарачка

1 возачот страна седиште switch панел рамки (црна боја).Изградена на трајни тешки црна автомобилската одделение пластика.Компатибилен со Chevrolet Corvette 1997-2004. Вистински Црвено Hound Авто производ, наменета за директна, совршено се вклопуваат; Големина приближно 12" x 4" (Референца : 12455426). 1 возачот страна седиште switch панел рамки (црна боја), Изградена на трајни тешки црна автомобилската степен на пластични Компатибилен со Chevrolet Corvette 1997-2004 Вистински Црвено Hound Авто производ, наменета за директна, совршено се вклопуваат; Големина приближно 12" x 4" (Референца : 12455426).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат