• Новак
Џон Boos Јавор Класичен Реверзибилна Дрво Крајот Жито Сечкање Блок, 20x 15 x 2.25

Џон Boos Јавор Класичен Реверзибилна Дрво Крајот Жито Сечкање Блок, 20x 15 x 2.25

DEN 6142.80

Достапност
Достапно за нарачка

За понатамошни канализација, одборот може да се печете со оцет или хлор кајгана решение.Нашите одбори се индивидуално произведени и подмачкана пред пакување во фабриката.На Професионален Избор : Често имитиран, Boos Одбори и блокови се приоритетни за сечење површини на врвни готвачи и ресторани низ светот.Овој брз задача ќе се заштити и да го продолжат одбор е животот и да се обезбеди тоа е ужива во децениите што доаѓаат.На стабилна и трајни изградба дава на работа површина комерцијална степен на жилавост, кој го штити од остар раб на парична казна прибор за јадење.Ова е реверзибилна месар блок карактеристики Крајот Жито градба, што резултира во Јован Boos' исконски checkerboard сечење површината со професионална одделение издржливост.е меѓународно позната по својата стручност во изработката Американски hardwoods во продуктите на убавината, трајност и функција.Во споредба со бројот на плочи продадени износ со лепак линија неуспех е многу мал.Џон Boos препорачува примена на Џон Boos Одбор Крем (исто така се продава одделно) за да го запечати врвот на дрво површина по примена на Тајната Масло.По подмачкување на клиентите може да се примени на Boos Одбор Крем.25 инчи дебела.Нафта и крем се продава одделно за .Верни на своите корени, Класична Колекција Сечкање Блокови се идеални за секојдневна сечење, сечкање и подготовка на храна и задачи.Класичен Реверзибилна блокови се достапни во дебелини кои се движат од 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сечење Одбор за Кујна, Екстра Големи Пластични Сечкање Одбор, Лесно Чистење,со Не се лизга Нозе и Мелење Област,

★СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова се најдобрите и најкорисните подарок за пријателите и семејството.Сечкање зелен

DEN 393.60

TJLSS Мулти-Функција Виткање Сечкање Одбор Количка за Сечкање Одбор ,Кујна Патување Преносни Слив Потоне Сечкање

Производ материјал : ПП+ пластика енкапсулација.Големина : 44*31*13cm.Со голем капацитет длабоко потонат : То

DEN 943.20

MWEFLE сечење плочки за кујна 2 парчиња Кујна Сечкање Блокови Сечење на Табли Зеленчук Месо Алатки Кујна Додатоци

Сечкање одбори се машина за миење садови безбедно, лесно да се чисти со dishcloth ▲Мултифункционален : Погод

DEN 1317.60