• Новак
Во Одборот Horseracing Игра Врвот

Во Одборот Horseracing Игра Врвот

DEN 2016.00

Достапност
Достапно за нарачка

Јавор дрво gametop.Метал претходно биле вклучени вметната во дупки.Издржлива пластика/гума композитни коњи.Рачно изработени во Сент Луис, Мисури.Приближните димензии се 11" x 21" x 3/4".Игра на табла тежи речиси 5 кг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TJLSS Мулти-Функција Виткање Сечкање Одбор Количка за Сечкање Одбор ,Кујна Патување Преносни Слив Потоне Сечкање

Производ материјал : ПП+ пластика енкапсулација.Големина : 44*31*13cm.Со голем капацитет длабоко потонат : То�

DEN 943.20

Сечење Одбор за Кујна, Екстра Големи Пластични Сечкање Одбор, Лесно Чистење,со Не се лизга Нозе и Мелење Област,

★СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова се најдобрите и најкорисните подарок за пријателите и семејството.Сечкање зелен

DEN 393.60

MWEFLE сечење плочки за кујна 2 парчиња Кујна Сечкање Блокови Сечење на Табли Зеленчук Месо Алатки Кујна Додатоци

Сечкање одбори се машина за миење садови безбедно, лесно да се чисти со dishcloth ▲Мултифункционален : Погод

DEN 1317.60