• Новак
A3 A4 A5 Пластични Сечење Душеци Една Страна Правоаголник Мрежа Workbench Комбинација Намали Подлога за Нож Гравирање Кожа Сечење Одбор (Боја : Сина, Paper Size : A3)

A3 A4 A5 Пластични Сечење Душеци Една Страна Правоаголник Мрежа Workbench Комбинација Намали Подлога за Нож

DEN 1468.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетен тврд ПВЦ, заштита на сечилото, продолжување на работниот век на вашиот нож.Сечење на мат исто така, може да се направи вашиот сечење работат повеќе удобен и мазна, лесно може да се намали права линија за сечење на мат без владетел.Квалитет, еден двострано печатење, двете страни може да се користи.За да се спречи десктоп сече.Дипломирал, можете едноставно да ја намали вистинската големина на тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат