• Новак
Studyset A4 ПВЦ Двострано Гравирање Сечење Одбор Мат рачно изработени Алатки за Рака

Studyset A4 ПВЦ Двострано Гравирање Сечење Одбор Мат рачно изработени Алатки за Рака

DEN 238.56

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од високо сила ПВЦ материјал, еко-пријателски и долг живот услуга. Универзални А4 големина, општа примена за повеќето употреба. - Дополнителни носат-отпорни, и со крстот мерење линии. Не отсјај површината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат