• Новак
Лекување Двострано Сечење Мат за Шиење Quilting,Сечење Одбор за DIY Подарок Занаети на Квалитетот на ПВЦ (A1: 24 x 36inches)

Лекување Двострано Сечење Мат за Шиење Quilting,Сечење Одбор за DIY Подарок Занаети на Квалитетот на ПВЦ (A1:

DEN 1560.00

Достапност
Достапно за нарачка

????Лекување заврши reseals површината намалувања : Трајни 5-Ply авто исцелување изградба обезбедување на постојано мазна површина за сите сечење проекти, Тоа е многу густа да се забележи на гребнатини.Можете да u se оваа мат како десктоп заштитник или DIY сечење одбор на вашиот простор, дома, на училиште или канцеларија. ????Мат големина : дебелина 4 MM, различни агли од 45°, 60° и 90°степен пристрасност линии направете создавање на триаголник и ѕвезда форми лесно.Сечење на душеци, исто така, имаат линии за сечење дијагонали. ????Прецизно сечење двојно двострано : Тоа е направен од најдобрите квалитетни пластични материјали. 5 слоеви во вкупниот да се заштити вашата маса врвот од острицата, ротари машина или друга опрема за сечење. ????Широка Употреба : Совршен подарок за craftiers и хобисти!Професионални фабрика за директна продажба, со добар квалитет и цена.Препорачливо за изведувач, crafters, градители, quilters, engraver и хобисти. ????Пакет Листа : 1 X Сечење Мат (ве Молиме изберете големина како што треба).Големина : А1 : 24 x 36inches.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат