• Новак
Lakewood Мускусен Jr Се Справи Со Зелена Кутија A036

Lakewood Мускусен Jr Се Справи Со Зелена Кутија A036

DEN 2133.60

Достапност
Достапно за нарачка

4 отстранлив/прилагодливи и 4 цврсти виси намамат dividers.Има до 50 мами, 2 дарежлив zippered странични џебови, 4 пред балистички алатка за складирање џебови, & 2 внатрешни bucktail на сопствениците.Лебди кога натоварени! (кога целосно архивиран).Мамка retrieval кука вклучени.Надвор Случај Димензии : 18.5" L x 8.5" W x 15" H. Сите Lakewood случаи се меки еднострани тешко случаи.Од задниот дел на камион за backcountry, тие нудат заштита на тежок случај со мека надворешноста.Lakewood случаи се супер тешка и изградени со многу издржливи ABS пластика за тврда и цврсти јадро.Надворешноста е спакуван во ултра-издржливи, влечете отпорни, балистички најлон за да се заштити вашиот камион.На внатрешни карактеристики форма-опремени со висока густина пена за крајна заштита на вашиот лов и опрема за риболов.Lakewood случаи се згодни, трајни, ултра-светлина, лесно се транспортира, lockable, и TSA согласност.Направен во САД.Карактеристики : 4 отстранлив/прилагодливи и 4 цврсти виси намамат dividers, Има до 50 мами, 2 дарежлив zippered странични џебови, 4 пред балистички алатка за складирање џебови, 2 внатрешни bucktail носители, Мамка retrieval кука вклучени, Лебди кога натоварени! (кога целосно архивиран), Тешки webbing се справува пораби околу случајот со прилагодливи рамо, рака, Надвор Случај Димензии : 18.5" L x 8.5" W x 15" Х.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат