• Новак
Kipp Брави со Повлече Бар, Стил Б, (Пакување од 4)

Kipp Брави со Повлече Бар, Стил Б, (Пакување од 4)

DEN 1310.40

Достапност
Достапно за нарачка

Latch Нерешено Со Кауција, Прицврстување Дупки Опфатени, Форма : Б, Поцинкуван Челик И Passivated, F1=2000 Година. Цел фати плоча K0044.9242451 одделно.Answer : ___________________________ Note : сите KIPP мерења се изразено во милиметри (mm), освен за теми и да забива на инчен производи, кои се изразува во инчи.Овој објект е ограничено од продажба во следните држави : Нема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30мм Кујната Кабинет се Справува со Дијамант Облик Дизајн Кристално Стакло Копчиња Шкафот Повлекува Фиока Копчиња

Дијаметар : 30мм, Висина : 30мм, Стандардни Завртки Должина : 25мм.Се формира комплетен сет завртка, лесен за

DEN 556.80