• Новак
LeeHanTon Женска Џогирање Одговара Поставува Работи Velour Облека Патент се Загрее 2 Парчиња Качулка и Панталона Тренерки

LeeHanTon Женска Џогирање Одговара Поставува Работи Velour Облека Патент се Загрее 2 Парчиња Качулка и Панталона

DEN 983.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер.Копче затворање.Материјал, Од 100% Полиестер.Ddurable и супер меки velour, го прави да се топло и удобно.Патент качулка врвни карактеристики 2 кенгур џебови, направи вашите раце топли и удобен за носење на предмети, како телефон, паричник, карти, клучеви.Висок квалитет на патент работи добро, лесно и полетување.Полна боја дизајн ви нудиме моден изглед.Velevt sweatpant е топло и кожа-пријателски, карактеристики 2 странични џебови и 2 копчето за враќање назад џебови, лесен за чување.Еластична корселе со низа за лесна прилагодливост и повеќе опуштено се вклопуваат.Еластичен материјал овозможи да се движи слободно.Оваа облека сет е идеален за отворен и затворен активности, џогирање, пешачење, јога, трчање, вежбање фитнес, салата, тренингот, спорт, работа, секојдневниот живот, дневна.Совршен за на пролет, есен и зима.Одличен подарок за баба, мајка, сопруга, ќерка, внука и девојка.Облека, нега, рака мие со ладна како бои, висат да се исуши, машина перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат