• Новак
NOOYME Термички долна облека за Жени Долго Џонс за Жените, База Слој Жените Ладно време

NOOYME Термички долна облека за Жени Долго Џонс за Жените, База Слој Жените Ладно време

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа има посебен фитинг за секој спорт овозможувајќи ви да се изврши во твоите најдобри способност.Боја : Класичен Црвен | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Покрај тоа, со цел да се зголеми протокот на крвта и количеството на кислород во крвта,термички долна облека за жените се подобри циркулацијата на крвта, се заштитите од мускулна повреда,совршено фитинг за спортски активности.Топлина и Задржување на Топлина.Следствено на тоа ги отстранува влагата побрзо,и фитил далеку влага да се задржи атмосфера без лепливи или лепливи чувство.Што ќе се чувствуваат слободни и сигурен кога ќе се релаксираат во затворен простор или вежбање на отворено.Можете да го носат како пижами од дома или вежбање на отворено удобно.Ве МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ во СЛИКАТА на РЕАЛНИТЕ МЕРЕЊЕ на Левата Страна однапред за вашето купување.Тоа фитили влага далеку од кожата многу побрзо и одржување сте суви и удобно полесно во текот на целиот ден.На тој начин тоа го минимизира топлина на косата и го уредуваат вашето тело температура во ладни услови.Се зачува Топлината Ефикасно : Дизајниран со ултра-меки влакна, термички долна облека за жени, го задржува ладен воздух надвор и да се зачува топлината ефикасно во екстремно студено време.Исто така, сложена и професионални seaming ја намалува топлината dispeating.За Било какви Прилики : Ова долго џонс за жените е добра опција за време на различни затворен активности и отворено екскурзија. 4-Начин се Водат Компресија Одговара:не триење ткаенина материјал со одлична еластичност и цврстина прави жените термички underwears високо еластична, со додадени опсег на движење и нуди максимална слобода и поддршка за вашето тело.На бамбус јаглен влакна зема три пати вода од други ткаенини .Супериорен Wicking Способност : Опремени со 52% бамбус јаглен влакна, основен слој на жените е многу абсорбента, 40%+ повеќе абсорбента од други ткаенини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат