• Новак
шрафцигер со Шрафцигер Поставите CR-V Прецизност Parafusadeira Комплет 53 во 1 Завртка Возачот Torx Хексадецимален Малку Изолирани се Справи со Рака Алатки

шрафцигер со Шрафцигер Поставите CR-V Прецизност Parafusadeira Комплет 53 во 1 Завртка Возачот Torx Хексадецимален

DEN 3587.52

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Хром-vanadium Челик.Надворешниот кутија е изработен од ABS и TPE повеќе материјали на едно време шприц, и на два боја дизајн е не се лизга, практично, убаво и лесно да се носат.Специјални справи со дизајниран според ергономски рака форма може да се расклопуваат и составуваат според различни простор потреби.На лесен-за-расклопување универзална пост може да се користи во посебна работна средина.Прецизноста шрафцигер е направен од хром vanadium челик (6150#), што е појачани со висока температура третман.Тип : Шрафцигер Set Material : Хром-vanadium Steel Features : Multifunctional The надворешниот кутија е изработен од ABS и TPE повеќе материјали на едно време шприц, и на два боја дизајн е не се лизга, практично, убаво и лесно да се носат.Специјални справи со дизајниран според ергономски рака форма може да се расклопуваат и составуваат според различни простор потреби.На лесен-за-расклопување универзална пост може да се користи во посебна работна средина.Прецизноста шрафцигер е направен од хром vanadium челик (6150#), што е појачани со висока температура третман.Спецификација : Гумена Рачка Должина : 9cm Extension Вратило Должина : 12cm Flexible се Справи со Должина : 12.7 cm Box Големина на : 15*12*3.5 cm Screwdriver битови содржина : Torx : T3,T4,T5,T6,T7,T8,T9,T10,T15,T20 Cross : PH00 1.5,PH00 2.0,PH0,PH1,PH2 Flat : 1.3, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0 Хексадецимален : H1.0, H1.5, Х2.0, Х2.5, H3.0, H3.5, H4.0 Pentalobe : 0.8, 1.5, 2.0 Три-агол : 2.0, 2.3, 2.6 Три-крило : 1.5, 2.0, 3.0 Други : М2.5, М3.0, М3.5, M4.0, M4.5, M5.0, M5.5, PZ0, PZ1 итн.Пакетот Вклучува : 49*Шрафцигер Bits1*Гума Handle1*Продолжување Shaft1*Флексибилни Handle1*Tweezers Attention : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење;Боја може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за разбирањето!Ергономски рачка пред крајот на мулти-мило дизајн принцип, се работи со помалку напор.

Спецификацијата

Rubber Handle Length:
9cm
Extension Shaft Length:
12cm
Flexible Handle Length:
12.7cm
Box Size:
15*12*3.5 cm
Screwdriver bits contents:
Torx :
T3,T4,T5,T6,T7,T8,T9,T10,T15,T20
Cross :
PH00 1.5,PH00 2.0,PH0,PH1,PH2
Flat :
1.3, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0
Hex :
H1.0, H1.5, H2.0, H2.5, H3.0, H3.5, H4.0
Pentalobe :
0.8, 1.5, 2.0
Tri-angle :
2.0, 2.3, 2.6
Tri-wing :
1.5, 2.0, 3.0
Others:
M2.5, M3.0, M3.5, M4.0, M4.5, M5.0, M5.5, PZ0, PZ1 etc.
Package Include:
49*Screwdriver Bits :
1*Rubber Handle :
1*Extension Shaft :
1*Flexible Handle :
1*Tweezers :
Attention:
Size may be slight inaccuracy due to different batches of the products, or hand measurement;
Color may be little different due to monitors. Please take real product as standard, thanks for your understanding! :
Ergonomic handle front-end multi-groove design principle, work with less effort. :

Со стоката дадена додека купуваат