• Новак
Рака Картонче Контра, Алуминиум Сребро Спортски Материјали Berm Дланка Clicker со Кука за Податоци и Статистики

Рака Картонче Контра, Алуминиум Сребро Спортски Материјали Berm Дланка Clicker со Кука за Податоци и Статистики

DEN 258.96

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за употреба и да го носат, може да се расчисти.Парична казна изработка и долг животен век.Голем пребројување на гласовите, рекорд може да биде до 9999 пати.Широко се користи во различни податоци за статистика, конференција присуство и сообраќајот тече, итн.Метал случај со прекрасен изглед, мал тело, удобно да се одржи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат