• Новак
А+ Избор Mens Тело Shaper Пот Вест - 2 во 1 Сауна Вест и Половината Тренер Мажите Fajas став Hombre Плус Големина

А+ Избор Mens Тело Shaper Пот Вест - 2 во 1 Сауна Вест и Половината Тренер Мажите Fajas став Hombre Плус Големина

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

СУПЕР УДОБНО ВЕЖБА ОБЛЕКА - Надградена против пролизгување resinic патент со мека на лагер и уредни рутирање сите околу спортот резервоарот врвот може да се направи облека лесно се носат, комфорни и издржливи.Ќе се погледне потенок и енергичен кога ќе го носат под кошула во вашата секојдневна работа.НЕ собори сува.Тоа може да биде подобро да се избере поголем големина кога ќе падне помеѓу големини.80% Neoprene+20% Најлон.Ние ви препорачуваме да се мијат после секоја употреба, особено по вежбање.Ефикасност : Губење на Тежината, Половината Тример, Масти Режач, Желудникот/Стомакот Контрола, Половината Cincher, Назад протези, Останете Слим&Фит.Ако вашата кожа е алергичен на neoprene, ве молиме бидете сигурни дека ќе го носат сауна костум преку вашата т-маица.СОВРШЕН 2 ВО 1 САУНА ВЕСТ + ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР - 2 прилагодливи половината ремени со супериорен велкро обезбеди силна компресија на вашиот стомак, што помага да остане свесен за вашиот јадро abs и подобрување на слабеење ефект.За било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Не завртка, сува или перење со машина.Тоа може да биде подобро да се избере поголем големина кога ќе падне помеѓу големини.И вест-стил на дизајн може да се поправи вашиот држење на телото и да се обезбеди дополнителна назад поддршка.Не завртка, сува или перење со машина.Тоа ви помага да согорува калории побрзо кога трчање, фитнес тренингот или дури и секојдневно одење.ЗАДЕБЕЛЕНА NEOPRENE ПОТ 3 ПАТИ ПОВЕЌЕ! - Направен од 2,5 mm висок квалитет neoprene ткаенина, сауна вест ќе има повеќе очигледни термички ефект на midsection активно да се стимулира потењето, топлина апсењето .Боја : Црна.Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL/4 XL/5 XL/6 XL.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZJHTK Пот Т Кошула Сауна Вест Слабеење Топла Тренингот Губење на Тежината Кратки Ракави Обука Кампување Одговараат

☞Нашите сауна костум врши и во windproof и водоотпорен, со мирисбесплатно, ја одржува температурата на тело�

DEN 873.60