• Новак
Tgoon Дигитални Сателитски Пронаоѓач, Сигнал Пронаоѓач Метар Осветлување Функција Аналоген Сигнал Сила Сателитски Антени со ABS за Сателитскиот Сигнал за Пребарувањ?

Tgoon Дигитални Сателитски Пронаоѓач, Сигнал Пронаоѓач Метар Осветлување Функција Аналоген Сигнал Сила Сателитски

DEN 2064.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поддршка и аналоген сигнал сила метар екранот, јасно на прв поглед.Лесно да се стреми кон антени во неколку минути, лесен за употреба.Усвојување на високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, и можете да го користите за долго време.Инструмент екран е опремен со функција за осветлување се користи во текот на ноќта.Ќе ви овозможи да се постави или да го зголеми прием, без помош од вашите пријатели или да оди на покривот.Предмет Тип : Сателитска Пронаоѓач Состојба : 100% сосема нов Материјал : АБС Боја : Бела Мерен Опсег : 950~2150 MHz Мерење на Точноста : -40dbm ~ -10dbm Напон : 13~18 V.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат