• Новак
SATA III Премиум Круг Кабелот Директно да Десен Агол - Многу Големини/Бои (18, Црна)

SATA III Премиум Круг Кабелот Директно да Десен Агол - Многу Големини/Бои (18, Црна)

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прав агол полнач и директно конектор со заклучување latch.Боја : Црна.Ro HS согласност.Поддржува 6 Gbps брзина.Поддржува 6 Gbps брзина. 18 инчен SATA 3.0 круг кабелот, ДЕСЕН АГОЛ да се прави w/ метал latch,црна боја СУПЕР БРЗ 6 GB/С.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат