• Новак
Слонова коска Чисти Оригинални Бар Сапун, 4 Унца, 10 Count (Пакување од 2) Вкупно 20 Бари

Слонова коска Чисти Оригинални Бар Сапун, 4 Унца, 10 Count (Пакување од 2) Вкупно 20 Бари

DEN 533.52

Достапност
Достапно за нарачка

Пакување од 20 бари, Секоја лента се 4 унца (113 Грам). 99.44% чист чиста и едноставна.Нуди едноставен, ефикасен чисти за целото семејство.Слободни на бои и тешки парфеми.Оригиналната боја на слонова коска Бар сапун беше развиена во 1879 од Харли Procter.Тоа беше развиена со чиста & намерна состојки.Тоа требаше да биде главен во домот и благи доволно да се користи за целото семејство.Слонова коска е чиста. 99.44% чисто за да биде точно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат