• Новак
Сојузничките Месинг WP-32 Waverly Место за Собирање Ѕид Монтирани Сапун Јадење, Мат Сива

Сојузничките Месинг WP-32 Waverly Место за Собирање Ѕид Монтирани Сапун Јадење, Мат Сива

DEN 2587.20

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Достапни во различни дизајнер завршува.Лесна инсталација инструкциите обезбедени.Предвидено со ограничено траење.Заврши својата décor со овој фино направена сапун јадење.Чувајте ги вашите countertop чиста и средена бесплатно при додавање на завршувањето на допир да вашиот простор.Направени од цврст месинг и обезбедени со живот finsh за да се осигура производи никогаш нема да рѓа.На Waverly Место Колекција вклучува спирала дизајн во својот хардвер плочи и на матични детали.Домот, издолжени произлегува прелиена со меур се на други истакнати функции во оваа колекција.Оваа колекција вклучува суета врвот и на ѕид-монтирани сапун точење и wall-монтирани гимнастик носителот и сапун јадење носител (гимнастик и јадење е предвидено).Ние, исто така, вклучени безбедност во многу дизајни тука; во прилог на земи бар кој ги исполнува АДА стандарди, постојат, исто така, ѕид-монтирани мирис стап и votive на сопствениците.Колекцијата вклучува голем број на убаво дизајниран стакло и дрво полиците и голем спектар на тоалетна хартија сопствениците, вклучувајќи и повеќе се тркалаат на сопствениците.Бидете сигурни да проверите на воз рек крпа полица и собирање на ѕид-монтирани огледала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Сапун Јадење Рек Мозоци Рек Слободни Удирање Домаќинство Тоалет и Бања Лесна Паста Вшмукување Чаша

Ноктите за слободни, вежбабесплатна и лесна паста, креативен дизајн е едноставен и лесен за користење, н

DEN 1111.20

ДОБРО ДА се ДОБРА Силикони Сунѓерот носителот - Сапун носителот Мијалник Организатор Сет на 2 - за Лажица носителот,

✅кујнскиот сунѓер носителот штити потоне област од сапун ѓубриња, капките вода или дамки, и постојано в

DEN 311.76