• Новак
LOSYU Фламинго Креативни Цртан филм Сапун Јадење Држачот за Ѕид Muti-Цел Пластични Мозоци Организатор Сунѓерот Туш, тоалет и Бања, Када, Кујна Лесна Налепници (Боја : Роз

LOSYU Фламинго Креативни Цртан филм Сапун Јадење Држачот за Ѕид Muti-Цел Пластични Мозоци Организатор Сунѓерот

DEN 450.72

Достапност
Достапно за нарачка

★ Ѕид-монтирани цртан филм фламинго сапун кутија, тоа може да се користи за чување на сапун, и, исто така, може да биде ѕид декорација. ★ Бар сапун сунѓерот носителот заштедува простор и не окупираат на countertop, виси, уредно и убави. ★ Мозоци дупка дизајн, без пена не омекне без остатоци, потоне дизајн, не влажна и чиста, лесно да се отстрани структура, лесен за чистење. ★ Завртка-бесплатна инсталација не е лесно да се падне, магија налепници за да креирате домашна складирање тренд, и да се создаде подобар дом искуство, испрати леплива кука. ★ 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние исто така ви нуди 100% ризик задоволство.LOSYU Бања Полици има Едноставна стилски дизајн.Тоа е Функционален и може да совршен натпревар за вашиот дом и канцеларија.Материјал : Plastic Product Димензија : како на сликата show Install Стил : Лесна Stickers Package : 1 x Бања Полица, Лесна Stickers Installation Водич : 1. Чиста површина, каде што треба да биде инсталиран.2. Откине задниот капак, а потоа се лепат налепници на чисти површината.3. Висат чување на полица на куки.За Оптимално Користење : 1. Употреба на производот, 24 часа подоцна по инсталацијата.2. Ако треба да се откине налепници, ве молиме да користите фен за коса да се загрее налепници потоа солза го исклучите.3. САМО се држи на налепници на мазни тврди површини.Ве молиме НЕ се лепат налепници на насликаните ѕидови или позадини како тоа ќе ги исклучите вашиот бои или тапети.Ви благодариме за посетата на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Сапун Јадење Рек Мозоци Рек Слободни Удирање Домаќинство Тоалет и Бања Лесна Паста Вшмукување Чаша

Ноктите за слободни, вежбабесплатна и лесна паста, креативен дизајн е едноставен и лесен за користење, н

DEN 1111.20

ну челик Камен Хеџ Смола Декоративни Јадење Послужавник за Бања Vanities, Countertops, Pedestals, Кујнски Мијалник-Продавница

100% Смола.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Ова супериорен квалитет, тенок дизајн сапун чинија, убаво се вклопува во куп�

DEN 300.00

Нова 2 Ниво Сапун со Носителот на Мозоци Фах Штета Ѕид Монтирани Двоен Слој на Сапун Сад, Силна Сунѓерот Држачот

Фиока Фах Дизајн и Брзо се Исуши : дизајн на послужавник под сапун садот за вода автоодвод, лесно да се от

DEN 167.76