• Новак
Yoshihiro Зачукуваше Kurouchi Супер Сино Челик не 'Рѓосувачки Облечени Santoku Повеќенаменски Готвач Нож со Shitan Рачка (6.5(165mm) & Saya)

Yoshihiro Зачукуваше Kurouchi Супер Сино Челик не 'Рѓосувачки Облечени Santoku Повеќенаменски Готвач Нож со

DEN 6479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Рака мие и сува само, и направи така веднаш, ако се работи со кисели состојки.Опција и се препорачува заштитен дрвена обвивка наречена Саја може да се купат заедно, кое се штити нож и се додава на својот изглед кога не е во употреба.Со гордост се направени во Јапонија и не се масовно произведени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат