• Новак
BSN Про-Надолу Колегиум Lineman Додадете На Цевка

BSN Про-Надолу Колегиум Lineman Додадете На Цевка

DEN 3934.80

Достапност
Достапно за нарачка

Здрав изгради 2 Поцинкуван Челик цевки Двојно надземни барови да се задржи играчите ниска Дизајниран да оди лесно, низ полиња без оштетување на трева Собрани димензии 45 влез x 52 излез x 48 широк x 60. Здрав изгради 2 Поцинкуван Челик цевки Двојно надземни барови да се задржи играчите ниска Дизајниран да оди лесно, низ полиња без оштетување на трева Собрани димензии 45 влез x 52 излез x 48 широк x 60. Здрав изгради 2" Поцинкуван Челик цевки Двојно надземни барови да се задржи играчите ниска Дизајниран да оди лесно, низ полиња без оштетување на трева Собрани димензии 45" влез x 52" излез x 48" широк x 60" длабоко 1 човекот Цевка се бара, а потоа додадете на онолку делови колку што е потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат