• Новак
5 Тешки Зафат Силициум Карбид Пескарење Дискови (25 Пак, 800 Чакал)

5 Тешки Зафат Силициум Карбид Пескарење Дискови (25 Пак, 800 Чакал)

DEN 393.12

Достапност
Достапно за нарачка

5 Инчен Нема Дупка 25/50 Пакет Ронки : 16/24/36/40/50/60/80/100/120/220/320/400/600/800. Премиум црна Силициум Карбид жито на тешки E-тежина/F-тежина хартија поддршка за прецизна и единствен заврши.Кука & Јамка поддржан пескарење диск за употреба со бекап подлога.Исклучителни резултати во сува пескарење завршувањето на апликации за камен, дрво кат, метал, autobody, боја, буквар, пластика, морски, композити и образован мермер.Професионална одделение, германски квалитет, порибено & испратени од НАС.Starcke е семејство во сопственост со повеќе од 100 години искуство во производство абразиви.Со експертиза од над 100 години на производство абразиви и супериорен во однос на производството квалитет од нашата држава-of-the-art објекти во Германија, STARCKE е професионален избор.Ние нудиме широк спектар на производи конструиран за сите пескарење апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат