• Новак
Бои на Виножитото RainbowElk Жените Сандали Лето Есен Клуб Чевли СТП Office & Кариера Партија & Вечер Фустан Stiletto Пета Тока

Бои на Виножитото RainbowElk Жените Сандали Лето Есен Клуб Чевли СТП Office & Кариера Партија & Вечер Фустан

DEN 1634.40

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Најновите стил.Произведено во Кина.Увозот, 100% нови производи.Бидејќи тоа е меѓународната логистика, производи треба 10-20 дена да се постигне.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви даде најдобра услуга.Пол : Жените,Категорија : Сандали,Сезона : Есен,Лето,Стилови : Клуб Чевли,Повод : Партија & Вечер,да се Облекува,Office & Кариера,Акценти : Тока,Горниот Материјали : СТП,Outsole Материјали : TR,Покривачки Материјали : СТП,Insole Материјали : СТП,Пета Тип : Stiletto Пета,Пета Висина : 3во-3 3/4in,Вистински Пета Висина : 3.15 во (8cm),Пети Облик : Ѕиркаат Пети,Листата Датум : 04/12/2017,Достапни Ширина : Просек.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Платформа Оптоварување Сандали за Жените Лето Ѕиркаат Пети Слајд Мазга Сандала Занитвам Висока Пета СТП Кожени

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина ♡ღ❤️ Направени во САД и Ув

DEN 717.36

Платформа Оптоварување Сандали за Жените Лето Ѕиркаат Пети Слајд Мазга Сандала Занитвам Висока Пета СТП Кожени

3"Нога широк : 9cm / 3.Удобно Лизга На Повик одење Чевли,лесно да се носат / исклучување ♡ღ❤️Овој стил санд

DEN 717.36