• Новак
Trapper Капа за Мажи Жени, Зима руската Ushanka Капи Топло Полицаец Eskimo Самоубиец Капа со Уво Клапи и се Отстранува Лицето Маска

Trapper Капа за Мажи Жени, Зима руската Ushanka Капи Топло Полицаец Eskimo Самоубиец Капа со Уво Клапи и се

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Тока затворање.Рака Мие Само. 【Целосна Покриеност на уво клапи може да биде укината нагоре/ширевте надолу со помош на брадата strapt сакате да ги користите или начинот на кој главата и вратот се загрее, но маската може да се носи со себе без шапка и има циклуси на двете крајот, кои може да се поставуваат околу ушите како лекари маска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат